Loading...
Up

Kurumsal ve Hakkımızda

İnsanlarımızı sağlıklı ve kaliteli gıdayla buluşturmak için çıktığımız bu yolda, ilk adımımızı 1975 yılında attık ve Kayserikeyfi firmamızı bu hayallerimiz ile birlikte hayata geçirdik. Tüm değerlerimizi ilk olarak müşteri memnuniyeti üzerine konumlandırdık. Bu değerimizin bir kazancı olarak firmamız, kurulduğu ilk günden bugüne kadar geçen sürede, pazarlama alanında büyük başarılara imza attı. Her üründe kaliteyi ve sağlığı ön planda tutarak gelişimimizi devam ettirdik. Ambalajlarımızdan paketlemeye, müşteri desteğinden lojistiğe kadar attığımız her adımda özenle ilerledik. Her an kaliteli ve taze olarak sizlere ulaştırdığımız ürünlerimizi, yola çıktıkları andan size ulaşana kadar kontrol altında tuttuk. Her lokmasında size ve ailenize gereken besin değerlerini sağlıklı bir şekilde verecek gıdalarımızın, sizlere taptaze olarak ulaşması için hala ilk günkü heyecan ile durmadan çalışıyoruz.

Misyon

Ürünlerimizi alan herkesin gönül rahatlığıyla tüketip sevdikleriyle paylaşabildiği lezzetler üreterek güven ve müşteri memnuniyetini ön plana taşımayı başardık. Her ürünümüzü aynı özenle üreten çalışanlarımızın emekleriyle çevreye ve doğaya saygılı, israf etmeden ve bütün kaynakları verimli olacak şekilde değerlerimizi oluşturduk. Tüm bu ilkelerimizin ışığında misyonumuzu gıda sektörüne altın harflerle yazdık.

Vizyon

Kayserikeyfi olarak vizyonumuz; yıllardan bu yana ödün vermediğimiz kalitemizle birlikte, eşsiz lezzetleri sizlere sunmaya devam etmek, bununla birlikte bu lezzetleri gelecek nesillere taşıyabilmektir. İnsan sağlığındaki en önemli faktörlerden birisi olan beslenmede, tüm ahlaki kurallara ve yasal koşullara uyarak, lezzetlerimizi her gün daha da geliştirmek ve sizlere güvenilir ürünler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Ana İlkemiz

Tüm çalışanlarımız ve ekiplerimizle ürünlerimizi tüketen siz değerli tüketicilerimizin beklentilerini hızlıca anlamak, doğru yöntemi bulmak ve karşılaşabileceğiniz en ufak sorunları bile, sizler sıkıntı yaşamadan çözmek için durmadan çalışıyoruz.

Değerlerimiz

Birlik ve beraberlik ile yasalara saygılı bir şekilde, milletimizle birlikte devletimizin çıkarlarını her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Dürüstlüğe, açık iletişime ve başarıya odaklı bir sistem üzerinde ilerlemeye büyük önem veriyoruz.